Kontoritoolid

Kontoritoolid

XENON on kollektsioon pöördtoole, mis on disainitud PROFIM'ile saksamaa disaingrupi ITO Design'i poolt. XENON'i kollektsioon loodi, et rahuldada nõudlikke kliente, kes pööravad tähelepanu ergonoomilistele lahendustele, samal ajal pidades oluliseks ka disaini ja eetikat.

XENON on PROFIM'ile uuenduslik tool, olles varustatud kõigi vajalike mehhanismide ja funktsioonidega, garanteerides täisergonoomika koos väga mõistliku hinnaga. Töötooli disain on unikaalne, omades enneolematuid funktsioone nagu näiteks innovatiivset nimmetoetust ja pehmendustega käetugesid, mida saab liigutada mis tahes horisontaalses suunas.

Kollektsiooni toolidel on valikus nii madal kui ka kõrge seljatugi, millele on võimalus lisada riidepuu ning erinevad viimistlused ja kangad, mida on saadaval üle 130-ne värvitooni.

 

 

jalarist Viie-haruline jalarist.
• must (plastik).
mehhanism

SYNCHRO SFL - istmepõhja sügavuse reguleerimine ja lisaks istme esiosa kaldenurga muutmine. Seljatugi soovi korral ettepoole kaldega (tavapärasest 90 kraadist ettepoole). 

rattad/otsikud

• standard - pehmed rattad

iste

Iste on valmistatud mustast plastikust. Vormi valatud vahuga mille tihedus on 63 kg/m³.

seljatugi

• kõrge, polsterdatud -  polüpropüleen kaetud poroloonvahuga, mille tihedus on 76 kg/m³. Väline polüpropüleenist.
Innovatiivne täiendav nimmetoe surve reguleeritavus. Seljatoe disain rõhutatud halli raamiga, mis ühendab seljatoe istmega. 

käetoed
P58PU - reguleeritav käetugi (reguleeritav 80mm vahemikus) pehme polüuretaan (PU) padjaga. Raami värv: must.
P59PU - reguleeritav käetugi (reguleeritav 80mm vahemikus) pehme polüuretaan (PU) padjaga (reguleeritav +/- 50mm ettepoole/tahapoole ja +/- 30mm laiusesse). Raami värv: must.
kaal

10S / 10SL / 10SFL – 23,5 kg

 Evo 1
Sama seeria tooted
XENON 11SFL
XENON 11SFL
658.00 €548.00 €
XENON NET 101SFL
XENON NET 101SFL
555.00 €460.00 €
Otsid toodet?

Otsid toodet?

Kiire viis otsida infot toote kohta, mille nime või tootekoodi sa tead.