Kontoritoolid

Kontoritoolid

XENON on viimane kollektsioon pöördtoole, mis on disainitud PROFIM'ile saksamaa disaingrupi ITO Design'i poolt. XENON'i kollektsioon loodi, et rahuldada nõudlikke kliente, kes pööravad tähelepanu ergonoomilistele lahendustele, samal ajal pidades oluliseks ka disaini ja eetikat.

XENON on PROFIM'ile uuenduslik tool, olles varustatud kõigi vajalike mehhanismide ja funktsioonidega, garanteerides täisergonoomika koos väga mõistliku hinnaga. Töötooli disain on unikaalne, omades enneolematuid funktsioone nagu näiteks innovatiivset nimmetoetust ja pehmendustega käetugesid, mida saab liigutada mis tahes horisontaalses suunas.

Kollektsiooni toolidel on valikus nii madal kui ka kõrge seljatugi, millele on võimalus lisada riidepuu ning erinevad viimistlused ja kangad, mida on saadaval üle 130-ne värvitooni.

 

 

jalarist Viie-haruline jalarist. 
• must (plastik).
mehhanism

SYNCHRO S - seljatoe ja istme kaldenurga sünkroonne reguleerimine.  Süsteemi jäikuse reguleerimine vastavalt kehakaalule.
SYNCHRO SL - lisavõimalus reguleerida istme sügavust.
SYNCHRO SFL - istmepõhja sügavuse reguleerimine ja lisaks istme esiosa kaldenurga muutmine. Seljatugi soovi korral ettepoole kaldega (tavapärasest 90 kraadist ettepoole).

rattad

• standard - pehmed rattad kõvakattega põrandale.

iste

Iste on valmistatud mustast plastikust; vineerist. Vormi valatud vahuga, mille tihedus on 63 kg/m³.

seljatugi

• Seljatoe raam valmistatud polüpropüleenist.
• Reguleeritava nimmetoega kõrguse ja sügavuse suunas.

Võrgutüübid:
• STRING - must 

Innovatiivne täiendav nimmetoe surve reguleeritavus.

käetoed
P59PU - reguleeritav käetugi (reguleeritav 80mm vahemikus) pehme polüuretaan (PU) padjaga (reguleeritav +/- 50mm ettepoole/tahapoole ja +/- 30mm laiusesse). Raami värv: must.
kaal

100S/SFL - 101S/SL/SFL– 22,5 kg


 Evo 1
Sama seeria tooted
XENON 11SFL
XENON 11SFL
658.00 €548.00 €
XENON 10SFL
XENON 10SFL
564.00 €469.00 €
Otsid toodet?

Otsid toodet?

Kiire viis otsida infot toote kohta, mille nime või tootekoodi sa tead.