Blogi

Revolutsiooniline moodulsüsteem REVO

Globaalne kliimakriis kooskõlas muutuva töökultuuriga on ajendanud masstootmisi leidma uusi lahendusi ja meetodeid mööblitööstuse maastikul.

Märtsis tutvustas Profim uut mitmekülgset tooli Normo, millega võeti suund ringmajanduse põhimõtteid järgivale tootmisele. Nüüd on aeg järgmiseks sammuks. Londonis paiknev disainistuudio Pearson Lloyd on loonud Profimile uue revolutsioonilise moodulitest koosneva kollektsiooni Revo, mis sobib igasse keskkonda, olenemata ruumi suurusest ja funktsioonist.

profim revo

Jätkusuutlikkus

Revo kollektsioon tähistab radikaalset muutust kangaga kaetud kontorimööbli tootmises. Standardne vineerist konstruktsioon on asendatud taaskasutatud paisutatud polüpropüleeniga, mis maksimaliseerib võimaluse baasmaterjalid toote eluea lõppedes uuesti kasutusele võtta. Revo kollektsioon on valmistatud 74% taaskasutatud materjalidest.

Tänu taaskasutatud polüpropüleenile on toote kogukaal ligi 40% kergem, mis omakorda vähendab tootmise ja transpordi käigus tekkinud süsihappegaasi emissioonide hulka. Revo kollektsiooni genereeritud süsiniku jalajälg on 6%, mis on võrreldes tavapärase puitkonstruktsiooniga mööbli tootmisest lausa 40% väiksem.

Lõputult konfigureeritav

Revo kollektsioon võimaldab luua 96 erinevat modulaarset konfiguratsiooni, seega on kohandatav igasse ruumi ja keskkonda – olgu need kontorid, konverentsiruumid, üldkasutatavad alad – Revo toetab nii formaalseid kui ka spontaanseid kokkusaamisi.

Kollektsiooni täiendavad eri suuruses ja kõrguses lauad. Jaga mõtteid ja ideid konverentsi- või kohvilaua taga istudes. Moodulid on kergekaalulised, seega on neid lihtne ümber paigutada. Kui ruum vajab aeg-ajalt värskendust, siis Revo moodulsüsteem seda hõlpsasti ka võimaldab.

Dünaamiline disain

Revo moodulsüsteemi iseloomustavad pehmed jooned ja orgaaniline kuju. Kollektsiooni lihtne ja silmatorkav geomeetrilise motiiviga disain on eristuv ja mitmekülgne. Nüansse lisab vastavalt interjöörile sobitatud kangavalik- kontrastsed kangad muudavad ruumi mängulisemaks, mahedamad varjundid toovad esile ruumi sügavuse.

Revo kangavalikus lisaks standardvalikule leidub kaks uudse lähenemisega välja töötatud kangast. Gabrieli poolt toodetud “Cura” on väga vastupidav kahevärviline kangas, mis koosneb 98% taaskasutatud polüestrist. Camira “Oceanic” on toodetud 100% taaskasutatud polüesterkiust, millest 50% on ümbertöödeldud merest kogutud plastik. Mõlemad kangad on väga vastupidavad ja sobivad suurepäraselt tiheda kasutusega mööblile.